KOMA - Industry s.r.o. / Aktuality / Volné pracovní pozice 02 / 2016

Volné pracovní pozice 02 / 2016

02.02.2016
Hledáme pracovníky na tyto pracovní pozice:
  • Obchodní zástupce
  • Pracovník na karusel

Název pozice: Obchodní zástupce

Náplň práce:

  • zjišťování situace na trhu
  • tipování potenciálních klientů
  • jednání s potenciálními zákazníky
  • sepisování smluv
  • zjišťování spokojenosti a stavu zákazníků
  • dojednávání nákupu zboží
  • nabízení a prezentace produktů
  • evidence stávajících a potenciálních zákazníků
Požadujeme:
  • Vysokoškolské vzdělání technického směru, nejlépe se zaměřením na strojírenství.
  • Praxe v oboru výhodou.
  • Velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci.
  • Odolnost proti stresovým situacím.
  • Schopnost pracovat v týmovém kolektivu.
  • Odpovědnost, dochvilnost, asertivita, schopnost účastnit se technických jednání a porad.
  • Anglický, německý nebo ruský jazyk na komunikační úrovni – technická jednání.
  • Uživatelská znalost práce v informačním systému (Helios výhodou).
  • Znalost jednotlivých nástrojů Microsoft Office (Excel, Word, Power Point, Outlook).
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Ochota cestovat a účastnit se služebních cest.
Nabízíme:
  • Práci v jedné z nejvýznamnějších firem v daném oboru v ČR.
  • Účast na velmi zajímavých projektech. Spolupráce s firmami a jejich pracovníky, kteří jsou špičkou ve svém oboru.
  • Zajímavé platové ohodnocení (dle zkušeností a vzájemné dohody).
  • Zajímavý prémiový systém (měsíční prémie, cílové prémie dle výsledků jednotlivých projektů,…).
  • Dotovaný systém výuky jazyků. Pravidelná školení vedoucí k rozvoji osobních schopností.
  • Týden dovolené navíc, stravenky.
  • Služební telefon.
  • Místo výkonu práce v Ostravě - Vítkovicích

Název pozice: Pracovník na karusel

  • Práce na 3 směnný provoz od pondělí do pátku.
Požadujeme:
  • Vyučen v oboru, praxe min. 2 roky. Znalost programování řídícího systému SINUMERIC, čtení výkresové dokumentace.
Nabízíme:
  • Práci v nově postavených a vybavených halách, další školení v oboru.

© 2011 KOMA - Industry s.r.o., všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallnet.