KOMA - Industry s.r.o. / O společnosti / Organizace společnosti

Divize fluidní systémy

Divize spolupracuje s významnými společnostmi v celé České republice, ale i v zahraničí. Zastupuje na trhu významné producenty jako je největší výrobce hydraulických komponentů na světě firma PARKER HANNIFIN, špičkový výrobce výměníků tepla a odstředivek, významné výrobce mazacích komponentů SKF.

Produkty těchto výrobců a kvalita naší práce dokladovaná našimi referencemi představují pro naše obchodní partnery důležitý moment při rozhodování o budoucí spolupráci.

Divize obrábění a svařování

KOMA Technologické centrum

Divize pro vývoj a výzkum nových konstrukčních řešení a technologií a s tím spojených inovačních kroků v oblastech diagnostických zařízení pro proaktivní údržbu strojů a zařízení, diagnostických a měřících zařízení hydraulických systémů a automatizovaných zakládacích systémů.

KOMA Parking

Oddělění Automatických parkovacích systémů (dále jen APS) řeší technologii a výstavbu parkovacích domů s počítačově řízeným automatizovaným procesem založení a vyložení vozidla pomocí sofistikovaného technologického zařízení.© 2011 KOMA - Industry s.r.o., všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallnet.