KOMA - Industry s.r.o. / Divize fluidní systémy

Divize spolupracuje s významnými společnostmi v celé České republice, ale i v zahraničí. Zastupuje na trhu významné producenty jako je největšího výrobce hydraulických komponentů na světě firma PARKER HANNIFIN, špičkového výrobce výměníků tepla a odstředivek, firmu ALFA LAVAL a významné výrobce mazacích komponentů GRACO a SKF.

Produkty těchto výrobců a kvalita naší práce dokladovaná našimi referencemi představují pro naše obchodní partnery důležitý moment při rozhodování o budoucí spolupráci. Jádrem naší práce jsou realizace hydraulických systémů. Jedná se o komplexní službu od projekce a konstrukce, výroby, montáže až po dlouhodobý pravidelný servis.

Důležitou součástí divize je oddělení strojírenského obchodu, které se ve vazbě na naši strojírenskou výrobu specializuje na speciální strojírenské výrobky. Velmi důležitou roli hraje příhraniční spolupráce s Polskými firmami.© 2011 KOMA - Industry s.r.o., všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallnet.